עיתון הפורום 5 מהדורה מספר: 16 תאריך : 15.6.2008 מחיר : חינם מחיר באילת : חינם eiton.yo-yoo.co.il
עיתון הפורום גרסא 5
עיתון חם!
|
מה חדש ביויו: כל הביצים בקעו! ויש ביצי חופש שווה לכם לאמץ@ מה חדש בפורום: *מכרזי הניהול ממשיכים שווה להשתתף *ביום שבת הגענו ל-1900 משתמשים רשומים!-כבוד! *המפעל של תמיר ממשיך לפעול שווה להזמין!!
מה חדש בעיתון?-חדש! אם עדיין לא שמתם לב יש עכבר חדש לעיתון XD וכל שבוע נחליף אותו ונוסיף סקריפטים שונים... וכל ההשקעה בשבילכם בלבד! [: עיתון הפורום עדיין צעיר אבל גדל במהרה. בהצלחה לנו בהמשך הדרך XD והזוכה בתחרות רובי המים היא\הוא...שיר~~ הריבוע הזה בשבילך הוא מחכה לך XD הצצה מכל פינה! ביויו יש המווןןן פינות@ אז כל שבוע ניתן לכם הצצה אחת מפינה אחת. והנה משפט: כדי לכבות שריפה צריך כבאים, כדי לכבות אהבה צריך קנאים אני מדרג: 8\10 XD
הידעת? שמועות מרעישות אומרות שאיסיקיו 7 בשלבי תכנות!!! באמת באמת! הידעת? מתוכננת הפתעה גדולה בפורומים בחופש הגדול! עד פה להיום ! מזל טוב! *מזל טוב למאור הפקח החדש! *מזל טוב לאורן הפקח השני החדש! *מזל טוב לעמית המנהל הראשי החדש! *מזל טוב לתמיר על ניהול הפינה "מפורסמים" בהצלחה לכולכם בתפקיד החדש! סיימנו! יש הערות\תלונות\הצעות\בקשות? פנו לפורום המתאים:"עיתון הפורום" או בה"פ לתומר ובקשתכם תענה. בברכה, תומר!
את הפתרונות יש לשלוח למייל
והפותרים יופיעו שבוע הבא
לא להחזרה
נערך ע"י פורום יויו
לתגובות הערות והצעות
eitonyoyo@walla.com
לעיתונים נוספים של יויו